مسابقه کتابخوانی "خانواده"

 

 
شیوه نامه شرکت در آزمون
 
شما می‌توانید با مطالعه و پاسخ به سؤالات کتاب «خانواده»، با کسب 90 امتیاز از 100 امتیازِ ممکن در قرعه‌کشیِ مسابقة کتاب و زندگی شرکت کنید. 

برای خرید و شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید.


جوایز این دوره ازمسابقه:
سفر به عتبات عالیات، سفر به مشهد مقدس، سکة بهار آزادی و بیش از یک میلیارد ریال جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر. 

روش‌های ثبت‌نام و پاسخ‌گویی به سوالات:
الف) از طریق پیامک: 
ابتدا بر چسب (label) داخل کادر را خراشیده و کد ده‌رقمیِ شرکت در مسابقه را به‌همراه پاسخِ سؤالات و با توجه به الگویِ زیر به شماره 10001661پیامک نمایید. 
کدِ ده‌رقمی را نوشته، سپس ستاره (*)را وارد کرده در ادامه شمارةآزمونِ مندرج در برگة سؤالات را بنویسید و مجدداً ستاره (*) را وارد نمایید، و در آخر پاسخِ سؤالات را به ترتیب و بدون فاصله مانند الگوی زیر ارسال نمایید. 
1431241343*48*1023521032 
تذکرات مهم: 
تمام گزینه‌های صحیح می‌بایست پشت سر هم و بدونِ فاصله باشند. 
شماره تلفنِ همراه و کد ده‌رقمی به عنوان شناسة شما در مسابقه محسوب می شود. 

ب) از طریق وب‌سایتِ مسابقه: 
برای ثبت‌نام و پاسخ‌گویی به سؤالات مسابقه به سایت ketabzendegi.ir مراجعه نمایید.پس از ثبت‌نام در سایت، از طریق لینک ورود کاربران که در بالای صفحه قرار دارد، با وارد نمودنِ نام کاربری و رمز عبور که هنگام ثبت‌نام درج نموده اید، وارد پروفایل خود شده، سپس در فضای مشخص شده کد کارت ده‌رقمی خود را ثبت نمایید، در ادامه می‌توانید با انتخاب شمارة آزمون که بالای سؤالات آزمون هر فصل قرار دارد، پاسخ سؤالات خود را ارسال نمایید.

کسانی که قبلا کتاب را با قیمت بالاتر تهیه کرده‌اند نیز می‌توانند با خرید کد ده رقمی به قیمت ۱۰۰۰ تومان شرکت در مسابقه از طریق سایت مذکور، در مسابقه‌ به صورت انفرادی شرکت نمایند.

در صورت وجود هرگونه ابهام در هر بخش با شماره تلفن دبیرخانه ستاد ۶۶۹۷۶۴۸۲ تماس حاصل فرمایید.

www.toranjbook.com 

برای خرید و شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید.

/ 0 نظر / 40 بازدید